Doküman

Göster:
Diğer Sıkıştırıcı ve Ç...
Devamını Oku
17.03.2010 02:04:00


Diğer Sıkıştırıcı ve Çıkartıcılar

CyberWare Universal Unpacker. Eski tüm DOS ve Windows uygulamalarını hangi sıkıştırıcı ile paketlenmişse paketlensin korumalarını kaldırır.

...[Yorum: 0] [Okunma: 2858]
[Ekleyen: Volkan Gezer]
Hex Editörleri
Devamını Oku
17.03.2010 02:03:00


Hex Editörleri Hakkında

Hex, Türkçe karşılığı tam olarak olmayan bir kelime  değildir. Hex programcılıkta çok kullanılan sayılardır. Bu sayılar exe dosyaları içerisinde yalnızca Hex editörleri ile görülebilir ve düzenlenebilir. 

...[Yorum: 0] [Okunma: 4194]
[Ekleyen: Volkan Gezer]
Resource Tuner
Devamını Oku
17.03.2010 02:02:23


Resource Tuner

Kullanımı Resource Hacker ve eXeScope kadar basit olan bu program da arkadaşları ile aynı işi yapmaktadır. Bu ücretli bir yazılımdır ve 30 gün içinde kayıt kodu almak zorundasınız. Ücretli olduğundan yazılımcı programını daha fazla geliştirmiş ve PNG formatını da tanıtabilmiş. Program gerçekten çok kapsamlı ve kullanımı bayağı karışık. Temel kullanımını bir anlatalım:

...[Yorum: 0] [Okunma: 3805]
[Ekleyen: Volkan Gezer]
Resource Hacker
Devamını Oku
17.03.2010 02:01:42


Resource Hacker

 

Resource Hacker uygulama düzenleme programıdır. OCX, DLL, SCR, CPL, EXE dosyalarını açıp bozmadan düzenleyebilir. Bu program ile ayrıntılı bilgiyi yardım dosyasında bulacaksınız. Programı, Türkçe yardım dosyası ile indirmek için butona basın. (Eğer ilk sayfada indirdiyseniz yinelemenize gerek yoktur.)

...[Yorum: 0] [Okunma: 2786]
[Ekleyen: Volkan Gezer]
Uygulama Düzenleme Son
Devamını Oku
17.03.2010 01:51:25


Uygulama Düzenleme

Evet. Sonunda mükemmel bir çeviri yaptık ve bunu kullanıcılar ile paylaşmalıyız ki adımız duyulsun ve kıymetimiz artsın :). Peki bunu ZIP dosyasına sıkıştırıp "Bunu programın klasörüne açın" mı demeliyiz? Bunca emekten sonra 10 dk. daha ayırıp bir yükleyici hazırlayamaz mıyız? Önce yükleyicimiz bir program versiyonunu arasın ki düzgün çalışabilsin. Sizin işinizi Astrum Install Wizard görebilir. Açınca çıkacak menüde "Update Program" butonuna basarak kolaylıkla yükleyiciyi hazırlayabilirsiniz. Programı kontrol edip yükleme yapacaktır. Eğer dizin yoksa (Bunu registry'da (Tüm kayıtların tutulduğu yer) arayacaktır.) hata mesajı verecek ve yüklemeden çıkacaktır. İşte tüm yaptıklarımız bu. Umarım yardımcı olmuşumdur. Bu 4 sayfayı okuyunca temelini kavrayabilir ve kendinizi uygulama düzenlemeye daha hakim kılabilirsiniz. Artık programları kolaylıkla Türkçe yapabileceksiniz...

...[Yorum: 0] [Okunma: 3787]
[Ekleyen: Volkan Gezer]
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Menu:Sayın Ziyaretçi, lütfen giriş yapın veya kaydolun.


Sıkça Sorulan SorularEn Çok Okunan 5 Makale


Avast Mobile Security - Ücretsiz Android Güvenli...
Casio FX-82MS (Bilinmeyenler)
Almanya'da Yüksek Lisans (Master) Vize Hakki...
Gmail toplu e-posta iletisi silme
MATLAB'de Müzik Yapmak mı?


En Çok İndirilen 5 Dosya


C Dili
Hermes E-Posta Sunucusu
UMSolver
FreeInstall 2.18
Kendi E-Posta Sunucunuzu Oluşturma

Foruma Eklenen Son 5 Konu


test
Deneme konusu...