FreePortal >> FreePortal'da son durum (4274 Okunma)

Tam Metin:YazdırPaylaş

Merhaba,

FreePortal üzerinde çalışmalarım devam ediyor. Ancak çok fazla çalışmam gereken yer olduğundan fazla önem veremiyorum. Baktım da son güncellemem 2008 yılı yazıyordu Gülümse. Hala çalışması da güzel tabii... En son yaptığım yenilikler ufak hata gidermeleri. Bunlar:

 

  • İletişim ve yorum gönderme sayfalarında geri gidildiğinde yazılan veriler siliniyordu, düzeltildi.
  • Oturum açıldıktan sonra bazı sayfalarda (şifremi unuttum bölümü ve giris.php) otomatik olarak oturum kapatılıyordu, düzeltildi...
  • Yönetici panelinde, kullanıcı ekle bölümündeki yetki değiştirilme göz önüne alınmıyordu, düzeltildi...
  • Kullanıcı üye olur olmaz yönetici tarafından pasif seçeneği tekrar seçilip profil güncellendiğinde, gelen e-postadaki aktivasyon kodu değişiyor ve aktive etme işlemi kullanılamıyor. Açıklayayım biraz karışık oldu sanırım Gülümse:
Kullanıcılar asdasdkajslkh gibi bir kullanıcı adı ile sistemimizden hesap açıyor diyelim. Biz de üye olduktan sonra bunu farkettik ve kullanmamasını istiyoruz. Eskiden pasif yaptığımızda, eğer aktivasyon postasını silmemişse, ona tıkladığında tekrar kendini aktive edebiliyordu. Ancak artık yönetici pasif yaptığında, aktivasyon kodu değiştiriliyor (rastgele) ve kullanıcılar kendilerini tekrar aktive edemiyorlar. Bu sorunu hallettiğim için kendime teşekkür ediyorum Gülümse.
Not: FreePortal'ın tüm özelliklerini görmek için aşağıdaki adresi tıklayabilirsiniz:
Dil:

Türkçe (TR)

Eklenme Tarihi:

14.04.2009 17:10:50

Ekleyen:

Volkan Gezer

Etiketler:
Yorum Yaz

Adı Soyadı:
E-Posta (gösterilmeyecek):
Başlık:
Yorum:
Güvenlik Kodu: 659730


Makaleye Yapılan Yorumlar


Yorum Bulunamadı!
Sayfa Başı